Wątek: Zakon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 16:10   #54
Seorse
 
Seorse's Avatar
 
Reputacja: 1 Seorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetnySeorse jest po prostu świetny
Padwen czuł, że odpływa. Wyczerpanie i upływ krwi dały o sobie znać. Poczuł jak ktoś go przebiera. I znowu wszystko znikło. A potem głos.
- Padwen, Padwen, słyszysz mnie? Musimy się gdzieś zadekować. A przynajmniej ty. Moje mieszkanie odpada, ponieważ jest w klasztorze. Ty tam nie masz możliwości wstępu. Powiedz gdzie to cię odprowadzę. - Głos Andreasa podziałał na niego jak balsam. Wiedział, że żyje. Szczęście przepełniło go i przez to zapomniał o bólu i ranach.
- Andreas... do lasu... i daj mi flaszkę... muszę się napić. - Choć myśli były jasne, to z mówieniem miał kłopoty. Nie wiedział czy dobrze robi mówiąc zakonnikowi o kryjówce Mędrców ale trudno, nie chciał się jeszcze rozstawać z życiem.
 
__________________
Skoro jest dobrze, to później musi być źle. A jak jest wspaniale, to będą wieszać.
(Z dzieła Sarturusa z Szopinberga „O rozkoszy bycia obywatelem Imperium”)
Seorse jest offline