Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2008, 14:44   #25
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Asantir kolejno podszedł do każdego konia. Zatrzymał się przy tym którego staruszek nazwał Emma. Dotkną klaczy w łeb i zamkną na chwilę oczy.
- Wezmę tego konia - zwrócił się do drużyny.
Przz chwilę wpatrywał się w ciemne oczy zwierzęcia. Po czym jakby otrząsną się z zadumy, szybko odwrócił się w stronę staruszka.
- Co do pańskich problemów, gdyby zechciał mi pan podać imię tego urzędnika, jak będę tylko w Tarancie postaram się z nim porozmawiać, możliwe że uda mi się przekonać go by poprawił swe rachunki
Asantir uśmiechną się nieznacznie. Po czym dosiadł klaczy. Podjechał do Kelta
- ty masz na czym podróżować, nie musisz płacić, trzymaj - wręczył mu dwieście sztuk złota - Trzeci koń przyda nam się by przewozić zapasy
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline