Wątek: Zakon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2008, 14:57   #55
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Andreas wlókł za sobą Padwena. Mieli iść w stronę lasu. Jaką flaszkę, o czym on mówi. Skąd ja mu flaszkę wezmę
-Padwen ja nie wiem o jakiej flaszce mówisz. Skąd ja ci tu teraz flaszkę wezmę. I jeszcze jakbyś mógł to poruszaj trochę nogami, bo mi byk kości nie narobił, a ty waść ciężki jesteś jak ołów Tak szli dość okrężną drogą. Gdyż widok zakonnika taszczącego rannego żołnierza w świetle ostatnich wypadków nie powinien z grubsza nikogo dziwić. Ale ten sam zakonnik i żołnierz idący w przeciwnym kierunku do koszar mógłby wywołać jakieś podejrzenia. Szli wiec za wszelką cenę starając się uniknąć ewentualnych patroli, czy żołnierzy spieszących do ogniska zapalnych, tam gdzie słychać było odgłosy walki.
 
Arslan jest offline