Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2008, 15:39   #18
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację


Na widok Berga Cerveza, który wyrwał łańcuch ze ściany staremu człowiekowi błysnęły oczy.

-Hej Ty! Kudłaczu!- Zakrzyknął do Berga- Jak to zrobiłeś?! Proszę uwolnij też mnie. Spójrz, jak to żelastwo wpaja się w mą skórę. Uwolnij mnie z tego przeklętego miejsca. Życie mi jeszcze miłe. Nawet nie wiesz jakie okropne rzeczy dzieją się tutaj. Kilka dni temu ta cela była pełna ludzi, ja jestem ostatnim z nich. Teraz widzę, że i was tu przyprowadzono. Proszę uwolnij mnie, błagam Cię! Nie chcesz? Mam złoto! Dużo złota, tylko mnie uwolnij, zapłacę.

Zaczął gorączkowo rozprawiać dziadek.

-Zwą mnie Gustav Heintz! Zabierz mnie stąd…proszę..- na twarzy dziadka kolejno pojawiał się zarówno gniew jak i łzy. Widać było, że bardzo zależy mu na ucieczce z tego miejsca. Co też takiego dziadek wiedział lub widział, że tak bardzo chce stąd uciec? Co to znaczy dla was? Przecież jesteście takim samym położeniu jak on.
 
Mortarel jest offline