Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2008, 23:24   #27
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
- Dziękuje. miło to słyszeć. Ten "stwór" - powiedział akcentując to słowo i głaskając ją po czole. - to Bantha. Tak właściwie to ona sama mnie znalazła...nie wiem czy jest sporo warte...jeden gościu chciał mi dać za nią dwie a drugi dwa tysiące dwie sztuki złota. spotkałem ją z w górach na północy świata. - Kelt spojrzał się na Asantira aby spytać go po co poprosił trzy konie. Gdy ten dał mu kasę i powiedział

- ty masz na czym podróżować, nie musisz płacić, trzymaj. Trzeci koń przyda nam się by przewozić zapasy -

Kelt podał pieniądze starcowi i serdecznie podziękował za konia. podszedł do Haosa. przywitał się i przywiązał mu do szyi luźno sznurek. i sobie przywiązał do paska. Wsiadł na Banthe (Koń może sie teraz oddalić od niego na odległość 2 metrów). - No to Panowie i Panie, powinniśmy ruszać. Dziękuje Panu jeszcze raz za konie. -
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline