Wątek: Zmierzch Katedr
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2008, 16:10   #124
Arcagnon
 
Arcagnon's Avatar
 
Reputacja: 1 Arcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumny
- W takim razie przeszukajmy tą ruderę! - krzyknął Elendil do towarzyszy - mam kilka propozycji odnośnie tego kto mógłby nam pomóc. Najpotężniejsze osoby świata: Elminister, Simbul, Alustriel, Khelben. Może nawet ci źli by pomogli. Nie wierzę żeby Manshoon, Shas Tam, czy Halaster woleli zginąć z powodu tego co się może stać, ale z nimi bym chyba nie pertraktował, bo by mnie pocięli na kawałki. Gdy tylko dotrzemy do Neverwinter, udam się do jakiegoś sklepu magicznego i kupię zwój z Teleportacją. Co prawda mam już jeden ale wolę mieć zapasowy, gdyby coś nie wyszło. Tak więc teleportuję się... nas do Silverymoon. Skontaktujemy się z Alustriel. Nie wiem jak, ale znajdziemy sposób.
Wygłosiwszy swój monolog czarodziej poszedł w stronę gwiazdy na posadzce, aby przyjrzeć się, czy nie ma na niej jakichś napisów. Usłyszawszy głos Viliane'a przystanął.
 

Ostatnio edytowane przez Arcagnon : 25-08-2008 o 19:43.
Arcagnon jest offline