Wątek: Zmierzch Katedr
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2008, 19:42   #127
Arcagnon
 
Arcagnon's Avatar
 
Reputacja: 1 Arcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumnyArcagnon ma z czego być dumny
- Więc zacznę tak. Dlaczego pod nazwą katedry znalazł się opis jakiegoś ducha? Dlatego, że to Czarny Duch. Tak jak katedra jest Czarna. Myślę, że każda wieża będzie mieć swojego Ducha. A co do tego Morgota... Nie słyszałem o nikim o takim imieniu. Ktoś kto ma potęgę tak wielką, żeby stworzyć 17 takich katedr musiałby się zapisać w historii w jakikolwiek sposób. Jak wiemy historia jest spisywana od dawien dawna, a niektórzy kapłani mają wizje dotyczące początków świata. Te ich wizje się pokrywają. Więc, może zbyt śmiało, ale można wysunąć wniosek, że Morgot jest kimś lub czymś potężniejszym od bogów i z pewnością starszym. Albo może bogowie uwięzili go w jakiś sposób. Może nie mogli go zabić. Możliwe jest, iż Morgot zaczął powoli wyciągać swoje łapska z klatki i tą odrobiną mocy stworzył te budynki. A tam jest też wers: biada tym, którzy Morgota uwolnić przybędą. Z tego wynikałoby, że my... że ja dotykając tej kuli. Rozluźniłem więzy krępujące Czarnego Ducha. Czyli go uwolniłem. W ciągu 2 lat oswobodzi się zupełnie. A ten demon... Masz rację, tylko że on został wezwany przez Morgota, aby nas naprowadzić na te kule. A te... nazwijmy to sfery były ze szkła, albo mocy. Trudno powiedzieć. Elminister na pewno pomoże. Z resztą liczę na twój zmysł dyplomatyczny. Sam też pomogę ci szukać argumentów, ale to ty będziesz przekonywał "Wielkich i Potężnych". Masz silną osobowość... Jeśli chcecie to idźcie rozłożyć gdzieś obóz. Ja spojrzę na ten wzór. Może dostarczy nam jakichś wiadomości. Gdzie zostawiliście konika? Miał moje rzeczy.
 
Arcagnon jest offline