Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2008, 20:23   #129
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Wróciłem, ale najpierw muszę poprostować kilka spraw, więc wcześniej niż za kilka dni raczej nie wrzucę tekstu.

Otóż, jeżeli miałbym stworzyć potomka to zaznaczam, że wolę księcia będę respektował w następujący sposób:
1. Książę zabronił wcześniej stwarzania potomków.
...
Oj Kelly, Kelly Ty mi jednak nie ufasz jako MG.
Znów odniosłeś się do zjawiska, które planuję za jakiś tam czas, a o którym Wy - jako gracze winniście wiedzieć tak, jakby to się miało dziać już, zaraz za chwilę.
Choćby punkt pierwszy Twych zastrzeżeń będzie już nieaktualny, bo z Kutakiem sprawa została omówiona i książę niedługo zdejmie zakaz, mając na uwadze wzrostu w siłę przed atakiem, tudzież... stworzenie po prostu "mięsa" dla hrabiny.
Jeśli chodzi o powody, dla których dana postać została przemieniona, to będzie to jednym z wymogów zgłaszanych mi KP. Wedle tego też będę przydzielać "rodziców" uprzednio sprawę oczywiście konsultując z Wami (tzn. tymi osobami, które ja bym widziała na rodzica).
Jeśli nie będziecie mieli ochoty wziąć w tym udziału, po prostu wyznaczę NPC'a i nie będzie żadnego problemu.
Tak więc spokojnie. Póki co rozegrajcie kolejny dzień... a raczej noc.
Ponieważ mam trochę zaległości i spraw na głowie, na Wasze posty czekam do piątku!!!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline