Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2008, 09:27   #25
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Cyrkowiec szybkimi ruchami kawałka metalu otworzył kajdany więżące niziołka. Na sekundę tylko się zdekoncentrował, szaleniec zdołał go uchwycić. Uchwycić, ale nie utrzymać, młodzieniec wielokrotnie już wyswobadzał się z uchwytów cyrkowych zapaśników, znających swój fach dokładniej niż jego przeciwnik. Szaleniec jeszcze zaciskał ręce nie wiedząc, iż Bungo już szybkimi ruchami oddalił się pod ścianę. Wyćwiczonymi po wielokroć ruchami załadował procę i wprowadził ją w ruch. Nie wypuszczał jednak jeszcze jej śmiercionośnego ładunku. Szaleniec dziwnie się zachowywał chwiał i z jego ust dobiegały dziwne słowa. Coś bredził o truciźnie.

„ Dziwne, że inni nie zachowują się tak nieobliczalnie” – pomyślał i postanowił poczekać.

- Ziomku jesteś mi winny życie. Właśnie darowałem ci twoje, gdy bez powodu chciałeś mnie udusić oraz nie chciałeś pomóc towarzyszom niedoli. Wiedz, że jeszcze mogę zmienić zdanie, jeśli dalej będziesz się tak zachowywał. Wystarczy jeden ruch, a będziesz leżał martwy z roztrzaskaną głową. – powiedział Bungo wymownie wskazując na trzymaną procę.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline