Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2008, 13:34   #27
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację

Staruszkowi na słowa Mangusta zabłysnęły oczy, na twarzy zaś pojawił się chytry uśmiech.

-Uwolnij mnie, a zapłacę ci 500 zk. Myślisz, że nie mam takich pieniędzy? Oczywiście, że mam. Byłem hersztem grupy bandytów, włamywaczy i złodziei. Mam taką sumę, zgromadzoną przez lata pracy. Na niczym nie można się tak wzbogacić jak na łamaniu prawa. Nie gorączkuj się tak młodzieńcze. Młodzi są dziś tacy niecierpliwi- zarechotał stary

Zamilkł na chwilę uważnie wpatrując się w oczy Mangusta.

- Pieniądze otrzymasz, kiedy stąd wyjdziemy. Mogę dać Ci na to moje słowo. Nie wiem tylko, ile dla Ciebie warte są słowa osoby mojego pokroju. Hahaha..- Stary zaśmiał się szyderczo

-To jak młodziku? Zaufasz staremu, poczciwemu człowiekowi. Przecież bym cię nie okłamał. Sam chcę się stąd wyrwać. Nawet nie wiecie co dzieje się z ludźmi w tym miejscu…
 
Mortarel jest offline