Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2008, 14:53   #28
Renegat
 
Reputacja: 1 Renegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwuRenegat jest godny podziwu
Na słowa starca który obiecał 500zk cała twarz Mangusta pokryła się chytrym uśmiechem.

"Za taką sumę mógłbym z powrotem wrócić do dawnego życia, ba, nawet starczyło by mi na najemników niezbędnych do mojej operacji i łowów."

Lecz po chwili na twarz wróciła dawna obojętność.

"Co mi po jego słowach? Każdy w takiej sytuacji jak on obiecywał by góry złota, byle tylko się stąd wydostać. Ale może warto zaryzykować? W końcu kto nie ryzykuje ten nie ma..."

-Dobrze starcze, nie ufam Ci w 100%, ale... cóż możesz nam zrobić? Sam jeden na 6. Zaryzykuję i pomogę Ci. Obyś tylko mnie nie zawiódł, bo Twój los może skończyć bieg, jeśli stąd wyjdziemy, a Ty nam nie dasz pieniędzy...-

-Aaaaa.. byłbym zapomniał. Powiedz mi co się dzieje z ludźmi tutaj? Bo chyba wiesz coś czego my nie, a co może nam pomóc w ucieczce. Tylko nie łżyj...-
 
Renegat jest offline