Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2008, 16:03   #30
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację

Staruszek przyciszył głos, widać było, że to, co chce powiedzieć na samą myśl napawa go strachem. Jego ręka zaczęła się trząść, usta posiniały, a on ledwie słyszalnym dla was głosem powiedział.

- Tydzień temu było nas w tej celi siedmiu. Każdego dnia zabierali stąd jedną osobę. Nigdy więcej już ich nie widziałem. Myślę, że dzisiaj przyjdzie kolej na mnie, bowiem zostałem tu ostatni.
– głos starca stawał się coraz bardziej nerwowy.

- Słyszałem plotki, tylko plotki…zanim to coś mnie pochwyciło… ponoć porwanych wywożą w dalekie kraje, gdzie pracują jak niewolnicy do śmierci. Na innych pechowcach wykonuje się przeokropne testy. Ludzie są torturowani, aby na koniec przemienili się w potworne istoty, poddane czyjejś woli. Ta obca moc kontroluje tych biedaków…- dziadek mówił to z wyraźnymi emocjami, bardzo się tym przejmując.

Nagle podniósł ton:

-Zabierzcie mnie stąd. Nie chce, aby czekał mnie taki los. Zapłacę wam obiecane 500 zk, jeśli tylko pomożecie mi…- zakończył

Zwrócił się w stronę Baba Jagi

- A co to za starucha siedzi w kącie i nic nie mówi?- zapytał szeptem.
- Hej ślicznotko, odezwij się coś.- dodał ponętnie
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 26-08-2008 o 16:13.
Mortarel jest offline