Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2008, 13:03   #79
shadowdancer
 
Reputacja: 1 shadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumnyshadowdancer ma z czego być dumny
Po zakończonej rzezi zaczęli uciekać. Kapłan biegł za Shadowem, niosąc na rękach rannego Alarela. Nie miał on wielkich szans na przeżycie, ale warto było spróbować. Po chwili Shadow zawołał swoją kotkę, a zaraz za nią z ciemności wyłonili się Dreak i zabójczyni, która obdarowała Kapłana pierścieniem - Nervi.

Teraz pewnie każą nam oddać pierścienie - pomyślał Kapłan. Obecność Nervi przeszkadzała mu w ukryciu faktu, że posiada go w kieszeni. Zostawił więc rozmowę innym i delikatnie położył Alarela na ziemi, po czym nachylił się nad nim i sprawdził w jakim jest stanie. Mimo to jednym uchem wciąż łowił wszystkie słowa. Słyszał więc całą gadkę o jakichś "Fergotja sevolli". Po obejrzeniu Alarela Kapłan włożył prawą rękę do kieszeni i wsunął na palec czarny pierścień kluczników.

- Hasan zabił mych braci, nie jestem jego synem i nie będę stosować się do jego reguł - powiedział w końcu Dreak.
- Ja nie muszę się do tego stosować, nie jestem w zakonie. A poza tym zakon się skończył kiedy zginął Hasan - odrzekła Nervi.
- Oddajcie pierścienie i ruszajmy - zgodnie z przewidywaniami wydał rozkaz Dreak.

Dopiero w tym momencie Kapłan włączył się do rozmowy:
- Nie. Nie oddamy pierścieni. Jesteś trochę zbyt tajemniczy. Wielu rzeczy nie powiedziałeś. Dokąd chcesz ruszać? Co zrobisz z pierścieniami? Skoro twierdzicie, że po śmierci Hasana zakon nie istnieje, to nie jestem już waszym podwładnym. Nie możecie mi rozkazywać. Teraz możemy rozwiązać tę sprawę tylko na gruncie prywatnym. Ty mi powiesz, co chcesz z nimi zrobić, a ja zobaczę wtedy, czy warto ci oddawać pierścień. Nie ma innej opcji - powiedział Kapłan, przygotowując się do walki i odsuwając od Dreaka i Nervi.
 
shadowdancer jest offline