Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2008, 21:29   #152
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Trzeci ostatni wszedł do pokoju i niedbale oparł się o futrynę drzwi. Wcześniejsze przemówienie równie go znudziło, jak i w jakiś sposob rozbawiło. Kiedy N’sakla zaczął przechadzać się w jego pobliżu praktycznie niezauwazalnie usunął się kilka kroków. Rozumiał, że nie będzie przydatny w większosci zadań, które zostały wyznaczone - nie miał o tym wielkiego pojęcia. Słowa Tiby były również podsumowaniem jego myśli - jedyne do czego może się przydać to ochrona "Młodego"... Jego instynkty oceniły również sytuację - jego kompanem będzie Tomek...

- Mimo wszystko - powiedział kiedy ucichł głos Tomasza - Skaczący wie co robi. Moja pomoc bylaby znikoma a biorąc pod uwagę, że miasto jest obecnie znacznie mnej bezpieczne - jestem za propozycją Tiby, gdybym był z N’sakla - Tomek musiałby porszać się po Krakowie sam. Wszyscy będziemy musieli być w kontakcie przez... - jego umysł przez chwilę szukał wlaściwego określenia - telefony. W czasie poszukiwań sytuacja może się drastycznie zmienić. Nie ustalałbym z góry dokładnie kto czego szuka. Takie jest moje zdanie.
Trzeci zamilkł jakby zmęczony długością własnej wypowiedzi. Rozejrzał się po obecnych oczekując ewentualnych pytań lub uwag. Początkowo zamierzał nocować razem z watahą - obecnie jednak czekał na decyzję alfy. Nie chciał być jedynym, który opuści pokój, choć jego samotnicza natura buntowała się wyraźnie przed odpoczynkiem w zatłocnym i zamkniętym pomeszczniu...
 
Aschaar jest offline