Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2008, 23:59   #25
RavenOmira
 
RavenOmira's Avatar
 
Reputacja: 1 RavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetnyRavenOmira jest po prostu świetny
Jeśli chodzi o rzuty na kostnicy to był to mój debiut. Skontaktowałem się z MG i poprosiłem go o wyjaśnienie mi o co chodzi z tą kostnicą. MG wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Rzuciłem więc dwa razy – na atak i obrażenia. Następnie MG powiedział, ze rzuci na dodatkowe obrażenia – jego rzut zamieściłem w swoim poście (zgodnie z Jego prośbą).
Co do natomiast, jak to ująłeś „spalonego” rzutu to był to rzut czysto treningowy (chciałem po prostu zobaczyć jak działa kostnica). To, ze rzut wyniósł aż tyle to czysty przypadek. Rzecz jasna mogło to wyglądać nieco podejrzanie co zresztą zgrabnie wyłapałeś. Pierwszy rzut nie miał nic wspólnego z aktualną rozgrywką…

PS. i tak odnośnie tych obrażeń z 3 metrów. Wydaje mi się to trochę nonsesowne, w końcu nawet na chłopski rozum jak ktoś idzie chodnikiem i się potknie czy straci przytomność to jak uderzy głową o ziemię to na pewno cos niedobrego może sobie zrobić. Chyba, że jest to ujęte w podręczniku ale trochę to nierealne…tak mi się przynajmniej wydaje.
 
__________________
"Rzeczy trudne wymagają czasu. Rzeczy niemożliwe wymagają trochę więcej czasu"
RavenOmira jest offline