Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2008, 14:25   #130
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Rozumiem. Jak wspomniałem, jest to jedynie dodatkowa możliwość, którą możesz wykorzystać lub nie wedle swojej potrzeby. Zaznaczyłem to w punkcie 4 swojego postu "Znaczy, pamiętam, że książę ma znieść zakaz przemiany, ale pisząc to daję jedynie nową możliwość do rozważenia przez Ciebie, Mira, jeżeli by Ci akurat coś takiego bardziej pasowało." Bowiem, książę zdejmie nakaz w przyszłości, nawet bliskiej, ale pomyślałem, ze jeżeli byś kogoś chciała wprowadzić przed owym faktem zdjęcia, albo z jakichś przyczyn pasowałoby Ci bardziej wprowadzenie jakiegoś zamętu oraz postaci, która by została zrobiona wbrew woli księcia, to dałem taki pomysł. Bez jakichkolwiek innych ukrytych myśli. Zdaję sobie sprawę, że praktycznie niepotrzebnie to pisałem, bowiem taki GM, jak Ty, zrobiłby to dobrze wcześniej konsultując sprawę z danym graczem przeznaczonym na rodzica. Tekst więc artykułujący moje stanowisko był praktycznie zbędny, jednakże skoro już mi się go napisało i wyraża jakąś moją opinię, to niech już zostanie.
 
Kelly jest offline