Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2008, 20:14   #83
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
-Nie uznajecie hierarchii? -Spytał retorycznie Dreak. -Dobrze i powiedz mi co zamierzasz zrobić? Nauczyć się zaklęć i korzystać z zdradliwych mocy pierścienia? Nie rozśmieszaj mnie twoim śmiesznym buntem. A zresztą jesteście tylko grupką fidai i nerwisów... -W mgnieniu oka dwa srebrzyste ostrza zrobione z szlacheckiej "elfickiej" stali, nazwanej tak przez swoja lekkość i zabójczość, znalazły się przy gardłach fidai. -Gdybym chciał was zabić, zrobił bym to już dawno. Nawet bez hierarchii to ja jestem lepiej wyszkolony. -Opuścił miecze. Widać było że nie żartował, a przemowa chyba dotarła do części bo Shadow szybko przeszedł na stronę Dreaka i Nervi, wtedy Belehezi zadał zdradziecki cios ukrytym w rękawie sztyletem a dokładnie jego rękojeścią, prosto w tył głowy Kapłana, który runą na ziemie, teraz groźba Arihana, którą wypowiedział chwile wcześniej, zabrzmiała dość śmiesznie. Dreak nie był do końca zadowolony z takiego obrotu sprawy. -Do akcji potrzebna jest każda para dobrze zgranych rąk a czy oni jeszcze kiedyś sobie zaufają. Ehh.. nie dobrze. -Taka myśl przeszła przez głowę Dreaka. -Co wy robicie... To nie tak miało być! Teraz będziecie się na wzajem zabijać?! Dreak zatrzymaj ich! Myślałam że jesteście bardziej rozsądni!. -Po czym próbowała ocucić Kapłana, przy okazji ściągnęła mu pierścień z palca. -To był błąd.. przepraszam... -Szepnęła mu cicho do ucha, po czym oczekiwała na resztę pierścieni od Shadowa.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Dreak jest offline