Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2008, 10:55   #4
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
@ Skryty

Po przemyśleniu, wolę byście karty przesyłali na mój adres mejlowy:

carnalgrief@o2.pl.

Sesja rozpoczęłaby się w momencie uzbierania przeze mnie czteroosobowej, dobrej drużyny (liczę że w ciągu tygodnia rekrutacji takową bym zebrał), więc plus minus 6-7 września by wystartowała.

Co do historii, to nie musi być na sto stron, choć dwu, czy nawet pięciolinijkowych nie będę czytał – ważne by była ciekawa, coś mi mówiła o postaci, a nie była tylko zlepkiem zebranych luźno informacji. Generalnie historia na 1 A4 to standard którego nie zamierzam obniżać.

Tam gdzie jest 'Zachowanie' opisujecie charakter bohatera, jak się zachowuje, co lubi, czego nie – mocne/słabe strony et cetera.

Co do rozwinięć to pierwszą profesję macie już skompletowaną i do tego dodajecie 6 rozwinięć (+ jedno darmowe początkowe) z drugiej – mam nadzieję, że jest to już jasne i nie będę musiał do tego wracać.

Czekam na karty i pozdrawiam!
 

Ostatnio edytowane przez Carnal Grief : 31-08-2008 o 11:24.
Carnal Grief jest offline