Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2008, 15:15   #88
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
- Być może o niego mi chodzi. Szczęśliwie, że znałaś to imię, bo może to być dla was ważne. Carthan la Sirn, Salvadorom i Salvador mogą być tą samą osobą, tylko w różnych miejscach strumienia czasu. Wiem tyle, że był on stwórcą ,,Serca Nocy", czarnoksięskiego artefaktu. Czy ta wiadomość jest dla was w jakiś sposób przydatna?

-Serce Nocy…- pomyślał przyglądając się nieznajomemu- Cóż za dziwny zbieg okoliczności… To trochę dziwne, że mierzący na oko 3 lub 4 metry mężczyzna z zasłoniętą twarzą przybywa niewiadomo skąd i oznajmia, że posiada jakieś informacje o artefakcie, którego szukamy… Może to sztuczka elfów, które dowiedziały się o ich misji i starają się im w niej przeszkodzić? Jednego jestem pewien- on nie może być istotą ludzką- Valar wiedział, że przy najbliższej okazji będzie musiał porozmawiać z tym olbrzymem.

Nagle kątem oka spostrzegł coś na pozór normalnego- jedna z pochodni przymocowana na ścianie była lekko przekrzywiona, co nie pasowało do reszty, które wisiały prosto.

-Przypadek- pomyślał- Choć może… nie zaszkodzi spróbować- podszedł do pochodni i delikatnie zaczął nią manewrować. Najpierw ją wyprostował, później spróbował ją wyciągnąć.

Miał nadzieję, że znajdą wejście do ładowni przed końcem sztormu. Wiedział, że w każdej chwili minotaury mogą wrócić na swoje stanowiska, a wtedy… mógł się teraz tylko modlić o to, żeby burza nie skończyła się zbyt szybko.
 
Zak jest offline