Wątek: HardSFantasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2008, 20:50   #4
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Koncepcja może odkrywcza nie jest, ale mam jedno podstawowe pytanie. Sam wszedłem w WH40k (od strony bitewnej i fabularnej). Napisz mi dlaczego świat 40 Millenium nie nadaje się jako tło do tego, co tworzysz? Dlaczego mechanika (ta w najgrubszych detalach) nie nadaje się do tego co tworzysz? Pytam dlatego, że czytając pytania i odpowiedzi to w 95% znajduję tam pokrycie właśnie w tym świecie. A zatem, bo tak logika podpowiada, skoro jest tak duża zgodność, dlaczego nie rozgrywać przygód właśnie tam? Czy już konieczne jest robienie całego systemu by owe 5% pokryć? Po co wywarzać drzwi, gdy już coś ktoś takiego stworzyły?
To już ostatnie pytanie....
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem