Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2008, 22:19   #231
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich... niestety tylko i wyłącznie po to, żeby z większością się pożegnać. Otóż ani MaaREK, ani GLinthor nie biorą już udziału w naszej zabawie... Ostatecznie i nieodwołalnie. Sorry MaaREK, ale pomimo całej osobistej sympatii uważam, że nie potrafisz podołać rozgrywce czasowo, więc po co się męczyć i wzajemnie się na siebie denerwować. Glinthor... pomimo 3 lub nawet 4-krotnych zapewnień, nie zmienił swojego zainteresowania sesją, ani odrobinę, stąd też taka a nie inna moja decyzja. Jutro otworzę dodatkową rekrutację. Jeśli się ktoś zgłosi to ok, wraz z Kaworu i nowymi graczami postaram się pociągnąć sesję dalej. Jeśli nie... cóż, przynajmniej nie będę sobie psuć humoru za każdym razem, kiedy zaglądam na forum pełen nadziei, że ktoś coś napisał. Dzięki Kaworu za dobre chęci, ale niestety mg+1 gracz sesji nie czyni, jeśli w założeniu nie miała to być sesja solowa. Daj mi w ogóle znać czy chce Ci się jeszcze grać, czy zniechęciłeś się już tak samo jak ja, bo jeśli dojdziesz do wniosku, że czas sobie odpuścić to nawet nie zakładam rekrutacji. Nie wiem czy to ja tak beznadziejnie mistrzowałem czy trafiłem na nieodpowiednich (w porównaniu do mojego entuzjazmu) graczy, ale stało się jak się stało. Kaworu - czekam na msg i podejmuję decyzję.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline