Wątek: HardSFantasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2008, 22:52   #8
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
To już zaprzeczasz samemu sobie - albo totalne zniszczenie albo o potyczki armii. I dlaczego niby WH40k niedomaga w tej kwestii? Wojna, szczególnie jej krwawsze aspekty potrafiła pustoszyć całe systemy planetarne i niewielkie fragmenty galaktyki! Obecnie potyczki i mniejsze walki trwają właśnie na obrzeżach, podczas gdy bezpieczne centrum jest tylko pozornie bezpieczne.
Poziom technologii też powinien ci odpowiadać, bo choć jest 40 wiek, to super duper urządzeń nie ma. Nadal wszyscy piorą się laserami, dreadnauty swoim pancerzem i siłą gniotą swoich wrogów a wszelkie nowinki technologiczne są pilnie strzeżone i używane przez specjalne zakony. Zatem technologia się zatrzymała, są maszyny podtrzymujące życie (sami space marinesi to takie chodzące inkubatorki). Brak światów wirtualnych - to jedyny mankament.
I wreszcie ostatnia sprawa - zniszczone planety, ruiny miast i napromieniowane kikuty zniszczonych siedlisk a na orbitach potężne hulki, resztki Czarnych Galer Imperialnych i innego powojennego śmiecia. No jeśli nie jest to jeden z aspektów WH40k to ja już nie wiem, co to może być.
I tak właśnie jest - bitwa figurkami gdy dochodzi do wygrzewu oraz fabularna część chociażby penetrowania przedpola czy inne takie.
Jak na razie to opisałeś mi to, co ma WH40k choć nie chcesz ani jego świata ani jego klimatu. To tak naprawdę nie wiem już co ma obejmować Twój pomysł na nową grę.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem