Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2008, 14:48   #235
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Glinthor- owszem, poza sesjami RPG są też inne, ważniejsze rzeczy. Ale czy naprawdę napisanie kilku zdań zajmuje Ci kilka dni? Czy naprawdę nie znalazłeś tej minuty by napisać parę słów? Ja też mam szkołę, obowiązki domowe, znajomych itp. ale jakoś zawsze znajdowałem czas by napisać, a pisałem posty większe od twoich.

Owszem, to tylko zabawa, ale niedbalstwo niektórych bardzo tą zabawę ograniczyło, uniemożliwiło wręcz. Nie wierzę, że nie znalazłeś tej minuty, ale przyjmijmy że Cię rozumiem. Więc- skoro nie miałeś nawet tej minuty, to nie dało się powiedzieć "nie mam czasu na sesję, odchodzę"?

Na koniec jeden cytat:
Cytat:
A też cięzko jest pisac nie majac żadnej odpowiedzi od drugiego gracza.
Mam jednak szczerą nadzieję że gdy następnym razem się spotkamy wyjdzie nam lepiej
 
Kaworu jest offline