Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2008, 15:20   #1
Kościej
 
Kościej's Avatar
 
Reputacja: 1 Kościej ma wyłączoną reputację
[Autorski] Nagroda

Przepraszam najsampierw za to opóźnienie które ma tutaj miejsce. Niestety wczoraj wieczorem miałem problem z kompem. Nie mogłem przez to zacząć tak jak planowałem do 19. Przepraszam was jeszcze raz. A teraz możemy już zaczynać.

--------------------------------------------------------------------------

W karczmie "Pod Czerwonym Smokiem", znajdującej się pod wewnętrznym pierścieniem - murem odzielającym Zyrenion od Zyre zbliżała się pora obiadu. Większość rezydujących w pokojach gości wraca wtedy do oberży po twórczym dniu włuczenia się po mieście, lub szukaniu pracy. Przy barze stał gruby, rudy jegomość, wycierający brudne kufle kawałkiem zielonego sukna. Stali bywalcy o czerwonych twarzach, roztaczali wokół siebie woń potu i piwa. Przy barze, w kącie sali siedziała młoda dziewczyna o niebieskich oczach. Ze szklanki wykonanej z zielonkawego szkła sączyła powoli jakiś niebieski parujący płyn. Przy jednym z okrągłych stolików siedziała niecodzienna para poszukiwaczy przygód - Jednooki ork i hobbit w kapeluszu z piórkiem. Nagle do sali wszedł mężczyzna ze szpicowatą siwą bródką, w niebieskim stroju wykonanym ze skóry i jedwabiu. Głowę skrywał pod ozdobną, choć wystrzępioną tiarą jakiegoś czarownika. Przy skórzanym, szerokim pasie wisiał palasz w stalowej pochwie. Podszedł do baru i szepnął do rudego szynkarza kilka słów. Ten milcząc wskazał mu pusty stolik na środku oberży.

--------------------------------------------------------------------------
 
__________________
ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY PISZESZ GŁUPIE POSTY BÓG ZABIJA KOTKA!
Kościej jest offline