Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2005, 13:57   #101
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
A ja właśnie czytam serię książek "Królowie przeklęci" opowiada ona o 13 pokoleniach królów francuskich przeklętych przez mistrza zakonu templariuszy, gdy ten został skazany jako heretyk na stos. Całoś w przeciwieństwie do takich książek jak. "kod..." jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, a wszystkie romanse i spiski na dworze królewskim miały miejsce. Książka pokazuje, jak przez jedną klątwe sypie sie cała potęga Francji i Papiestwa.
Goraco polecam
PS. Bodajże siedem tomów, na razie zacząłem pierwszy i już nie mogę doczekać się ostatniego.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem