Wątek: Ulubione rasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2005, 20:00   #11
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
Jakoś lubię krasnale, na poczatku mej przygody z rpg bardziej coś mnie do elfów korciło ale raz sobie siadłem i zacząłem, jak to mam czasem we zwyczaju, myśleć:
- Hm... Elfy... Skuntanysny zwinne, krasne...
Tutaj popatrzyłem na siebie :P
- Hm! Coś nie odzwierciedlaja mnie te byki! Jak tak patrze cos wyidealizowane sa... Takie az za piekne... Tak cudne, ze az od tej cudownsoci mie cos skreca... Takie... Hm... Bialoglowom moga do gustu przypac elfy bo one to lubia wdzieki i uroki... I teraz kazdy ma hopla na pukncie wysmuklej figury a widzial kto elfa, ktory chudy nie jest, ha!
Nastapilo uderzenie sie w czolo:
- A kichac ich! Biore cos czego nie lubuia, krasnale sa wcale grzeczne! Zas w wiedzminie bylo napisane: "Tak ludzkie, ze az krasnoludzkie", haha!

Tak zas na serio, podoba mi sie rubaszny humor krasanli, bezposrednosc, wyglad zacny oraz brody grzeczne. Wspaniala hierarchia...

Ale i tak szlachta Polska to jest zacna klasa i rasa :P

[kom:8013ad8aac="Milly"]A co to znaczy "Skuntanysny"? :P Oświeć ciemną moderatorkę [/kom:8013ad8aac]
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline