Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2008, 19:20   #91
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Valar ruszył pochodnią, która ku jego zdziwieniu została mu w dłoni razem z uchwytem. Mężczyzna zmarszczył brwi spoglądając na przedmiot trzymany w ręce, a następnie na ścianę, gdzie jeszcze przed chwilą był przymocowany. Z początku nic nie rzuciło mu się w oczy, lecz po chwili zwrócił uwagę na wgłębienie wielkości monety. Ku jego uciesze spostrzegł też wypalony symbol, dokładnie taki jak na kartce, z tym, że odwrócony, jakby lustrzane odbicie.

-Spójrzcie!- powiedział do towarzyszy- Chyba znalazłem coś co pozwoli nam dostać się do wnętrza ładowni- powiedział pokazując znalezisko- wydaje mi się, że trzeba tu przyłożyć jakiś krążek z tym symbolem, tylko gdzie go szukać…- w tym momencie poczuł, że statkiem mocno szarpnęło.
W pierwszej chwili przez myśl przeszło mu jedno- statek wpadł na rafę lub mieliznę. Jednak po chwili domyślił się, że ten szalony kapitan po prostu zarządził przerwę!
Valar w życiu nie spotkał się z tak nienormalną osobą…

Kolejna myśl sprawiła, że na jego twarzy zawitało nie lada zmartwienie.
-Coś mi się wydaje, że zaraz możemy mieć tutaj gości… Nie mam ochoty wdawać się w potyczkę z Minotaurami, więc się pospieszmy- rzekł ponuro- macie jakiś pomysł gdzie może być to coś?- wskazał ręką na otwór w ścianie.
 
Zak jest offline