Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2008, 20:18   #171
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
"Szlag by to." pomyślałem i od razu zabrałem się za szukanie przyczyny awarii. Nie musiałem powiadamiać o wszystkim kapitana, dlatego od razu zabrałem się do roboty.
Zacząłem od sprawdzenia układu chłodzenia, bo w końcu co najprawdopodobniej odpowiada za przegrzanie? Oczywiście miałem rację. Połowa układu nadawała się na śmietnik. Wysłałem androida nr 1 po części zamienne, a sam zabrałem się do dalszego przeglądu.
Wziąłem się do sprawdzenia zbiornika i pomp wodorowych. Pompa nr 2 wysiadła. Przy okazji odkryłem awarię rozdzielacza frakcji ciekłej i gazowej. Przegrzało się tez główne źródło zasilania, przez co połowa układów w silniku jest bezużyteczna. Wysłałem pozostałe dwa androidy po części.
Czekało mnie sporo roboty. Zanim pierwszy z androidów powrócił nadałem komunikat na mostek:
- Maszynownia do kapitana. Jak pan doskonale się orientuje jeden z silników odmówił posłuszeństwa. W tej chwili zastępują go silniki manewrowe. Ale to też pan zapewne wie. W każdym razie przegrzaniu uległo sporo układów, więc naprawa zajmie jakiś czas, ale nie ma konieczności sprowadzania drugiego mechanika. Dam sobie radę. Myślę, że przyda on się wam tam na górze. Koniec przekazu.
Gdy przybył android nr 1 zabrałem się za układ chłodzenia, a potem za kolejne części silnika.
 

Ostatnio edytowane przez Col Frost : 09-09-2008 o 20:21.
Col Frost jest offline