Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2008, 22:38   #174
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Kapitan wydał rozkaz Abramowi, żeby stawił się w maszynowni, więc nie zrozumiał przesłania mojego meldunku. Należało wysłać sprostowanie, co też po chwili uczyniłem:
- Źle mnie pan zrozumiał, sir. Nawet gdyby przysłał pan tu do mnie stu mechaników nie przyśpieszyłoby to naprawy. Ten model silnika jest najlepszym z dostępnych na naszej planecie, a przynajmniej tak było jak wyruszaliśmy, ale ma jedną zasadniczą wadę. Jego konstrukcja uniemożliwia naprawę kilku części w tym samym czasie. A naprawiając z Ware'm wspólnie jedną część będziemy sobie bardziej przeszkadzać niż pomagać. Chyba, że woli pan, żeby to on się tym zajął wtedy się zmywam.
Po czym wróciłem do pracy.
 
Col Frost jest offline