Wątek: Ulubione rasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2005, 08:41   #14
Vendolan
 
Reputacja: 1 Vendolan ma wyłączoną reputację
Let me think...

Rozróżnię to tak:
1. - Rasą, którą najczęściej wybieram do gry jest Człowiek, a wybieram tę rasę dlatego, ze mogę ją odgrywać w jakikolwiek sposób zapragnę, gdyż ludzie są względem siebie nawet bardzo różni. Tak więc mogę odgrywać człowieka, który będzie równie wyniosły i dumny co elf, ale będzie puszczał głośne bąki przy stole niczym krasnolud i jeszcze się z tego zaśmiewał. Człowiek jest po prostu rasą uniwersalną, którą pod względem psychiki, można ukształtować tak, jak się komu podoba.
2. - Co zaś się tyczy mojej ulubionej rasy, czyli takiej, po której usłyszeniu samej nazwy tejże rasy zaczynam świecić oczami niczym kot i opróżniam duszkiem dwa kubki wrzącej herbaty... będą to drowy - Mroczne elfy z Podmroku. Dlaczego jednak zapałałem do nich tak wielkim afektem, nie wiem. Nie jestem w stanie wytłumaczyć tego nawet przed samym sobą. Jak mógłbym zafascynować się tak chorym i okrutnym społeczeństwem, w którym uczucia są traktowane jak słabości... cóż, wygląda na to, że odkryłem swoją własną mroczną stronę.
 
Vendolan jest offline