Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2008, 16:13   #155
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Tomek wysłuchał całej historii z zainteresowaniem, spało mu się średnio, ale nawet taki krótki sen był pełen dziwnych snów i myśli które sprawiały, że wydawało się, że trwał dłużej.

- Mam mieszane uczucia co do tego Quintusa. Na pewno jest potężny, ale jednocześnie pewnie powoduje korupcję tych z którymi się zadaje. Miałem dziwny sen, wy też? A nie przebywaliśmy z nim długo.. Zanim znowu się z tym skonfrontujemy, musimy się dowiedzieć jak najwięcej.. Rozejrzę się i spróbuję dowiedzieć czegoś o Preissie i popytam różnych znajomków o Linie Ley, Quintusa i Anght. To tylko ludzie, więc nie liczę na wiele, ale siedzą trochę w tej nawiedzonej tematyce i może mają cokolwiek. Może uda się z jakichś strzępków informacji złożyć coś sensownego. Mogę iść z Trzecim, bo po drodze może być niemiło. To co? Lecimy? Mamy dużo roboty przed sobą, a po nocy spędzonej w takim pomieszczeniu, wybaczcie, ale trochę zalatuje. To kiedy się spotykamy i gdzie? Jakby co, to Marek ma mój numer.

Tomek był pełen energii i zapału. Nowy dzień dawał nowe możliwości. Jest teraz czas, gdy na pewno wampiry nie będą im przeszkadzać. Trzeba to przygotować do zebrania jak największej ilości informacji.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline