Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2008, 22:23   #61
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Michał coraz uważniej przysłuchiwał się historii Valentine'a. Próbował ułożyć sobie wszystko w głowie. Za dużo rzeczy na raz. Jaka księga? O czym on mówi? To, że Brastferry działo się coś dziwnego wiedział już wcześniej, bo właśnie po to go tam wysłali, żeby zbadał tą sprawę- dziwne zaginięcia ludzi i rodziny żyjące dziko samotnie w lasach. Jednak nadal siedział tutaj zamiast być już na miejscu, czyli w Brastferry. Poza tym, nigdy w życiu nie słyszał o jeleniołakach.
- Mógłby pan coś więcej powiedzieć o tych stworzeniach? Niektórzy wierzą w różne rzeczy, w wampiry czy zombie, ale, nie ukrywajmy, współczesna nauka nie zna żadnej odmiany takiego zwierzęcia- powiedział Michał i postanowił postawić sprawę w świetle czysto racjonalnym. - Co więcej, wspomniał pan o jakiejś księdze. Czy znalazł ją pan kiedykolwiek? Jeśli można, to chciałbym się też dowiedzieć czegoś o Brastferry- dokończył Michał. Jego ręka skierowała się w kierunku szklanki whisky. Upił spory łyk i kontynuował.
- Zostałem wysłany z redakcji polskiego czasopisma naukowego, którego nazwa i tak panu pewnie nic nie powie, ale mniejsza o to. Miałem zbadać sprawę zaginięć ludzi w tej wiosce, w Brastferry, znaczy się. Tyle co o niej wiem, to tylko fakt, że zewsząd otaczają ją lasy, giną tam ludzie.
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"
michau jest offline