Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2008, 14:28   #95
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
-Idą!- słowa Paks przeszyły Valara. Z każdą sekundą byli coraz bliżej śmiertelnie niebezpiecznej walki z nadchodzącym wrogiem. Echo kroków było coraz wyraźniejsze, a ziemia zdawała się jakby drżeć pod wpływem ciężkiego chodu Minotaurów. Redslingerowi nie trzeba było przypominać- wyciągnął błyskawicznie miecz i skierował ostrze w stronę odgłosów.
Chwilę później obok niego stanął Blacker.

-Jeżeli masz coś, co może otworzyć ładownię to proszę cię, użyj tego teraz- powiedział patrząc na zasłoniętą maską twarz nieznajomego.

W tym samym momencie do uszu łowcy dotarła urwana wiadomość Paks. Gdy się odwrócił, żeby zobaczyć, co się stało jej już nie było!

-Co ta za cholerne sztuczki!- warknął pod nosem. Po chwili zobaczył jak Blacker podnosi wisior z ziemi. Nie był pewien czy to właśnie on, nieznajomy powinien go nosić, lecz nie było teraz czasu na kłótnie i rozważania. Wróg się zbliżał.

Kiedy olbrzym umieścił monetę w szczelinie, Valar rozejrzał się dookoła, w poszukiwaniu wejścia, lecz jego uwagę znów przykuł nowy towarzysz, a raczej jego przygotowania do nadchodzącej walki. Figurka kota, rosnąca w oczach, oraz jego broń- bumerang. Z każdą chwilą, Valar był coraz bardziej rozbity i nie wiedział co o nim myśleć
- Wciąż nie podałeś mi swojego imienia... mam nadzieję, że choć w walce będę mógł liczyć na twoje wsparcie?

-Wybacz, zwą mnie Valar Redslinger. Mam nadzieję, że to nie będzie ostatni raz gdy się przedstawiam- powiedział spoglądając na niego- Dopóki nam pomagasz możesz liczyć na moje wsparcie.- następnie zwrócił się do reszty towarzyszy stojących z tyłu- przygotujcie się, to nie będzie walka z naszymi prześladowcami w czerni…- powiedział posępnie.
 
Zak jest offline