Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2008, 21:08   #513
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Słysząc Serafin wydobył bez słowa młotek i zwój 30 metrowej jedwabnej liny. W drugiej ręce chował coś w zaciśniętej pięści. Gdy ją otworzył zobaczyli cztery kołki służące zabezpieczeniu liny podczas wspinaczki.

- Mam ich w sumie 12. Jeśli owiniemy młotek materiałem, albo ktoś odwróci ich uwagę i zajmie na tyle bym zdążył umocować linę możemy ich obejść.
Nie wiem czy jakiekolwiek dyskusje z tymi...no właśnie przy okazji co to jest ? No w każdym razie na razie wyglądają na najedzone i chyba nas nie zaatakują, ale wolę nie ryzykować.

- No to kto zajmie uwagę tych stworzeń ? -
spytał posyłając "serdeczne" spojrzenie w stronę Wyszemira.

Jeśli mamy się wspinać, to staruszek będzie tylko kulą u nogi - rozumował - ostatecznie można wciągnąć go na górę, a nawet głodny ogr nie połakomi się na tego dziadygę. Zresztą ten to zagada nawet stado ogrów na śmierć.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 14-09-2008 o 21:33.
Arango jest offline