Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2008, 10:45   #28
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Na przykładzie postaci Mrowa666; Zevarok Lie’veres – Włóczykij omówię sposób sprzędzenia KP. Gracz wybrał sposób losowy, rzucił w Internetowa kostnica 9 raz 2k10 na atrybuty. Odrzucił jeden z rzutów zastąpił jeden z najniższy ze swoich średnią dla człowieka 11. Potem zgodnie ze swoja wolą rozdysponował rzuty dodając je do bazy dla człowieka.
Oto jak wygląda tabelka. Gwiazdką zaznaczono wzrost atrybutu wynikający z posiadanej zdolności strzelec wyborowy. Zmniejszona o jeden ilość Punktów Przeznaczenia PP wynika z posiadanej mutacji, ale jakiej o tym wie tylko gracz.


Nieścisłości wkradły się dopiero później gracz zapomniał o umiejętnościach i zdolnościach podstawowych dla człowieka. Jak już wcześniej pisałem można wybrać ogólne labo zdecydować się na jakieś z danego miejsca urodzenia w Imperium np. wybrać Hohland i otrzymać charakterystyczne dla tej prowincji umiejętności i zdolności. Przeoczył też umiejętność nawigacja ze schematu włóczykija.
Zapomniał też, a raczej ja zapomniałem go umieści, o zestawia początkowym wyposażenia, które posiada każdy gracz. Jest to broń jednoręczna (miecz, młot, palka, nadziak, buława topór itp.), porządnym ubraniu podróżnym składającym się z kaftana spodni, płaszcza skórzanych butów, derce, sztućcach, misce, nożu lub sztylecie, no i o pieniądzach w wysokości, 2k10 złotych koron imperialnych.
Umiejętności:
sekretne znaki (łowców)
leczenie
nawigacja
sekretny język (łowców)
skradanie się
sztuka przetrwania
targowanie
wiedza (Kislev)

Zdolności:
wędrowiec
obieżyświat
strzelec wyborowy* +5 US

Wyposażenie:
plecak
prowiant (1 tydzień)
namiot
bukłak z wodą
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline