Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2008, 22:38   #7
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Rise od Evil - zdjęcia i oddanie ducha tekstu są idealne. Odbudowa i podniesienie się z prochów bestii w postaci nazizmu jest idealne i to widać. Co do liter - nie jest dobrze. To ciągle jest nieczytelne i pojawiając się powoduje dziwne wrażenie bałaganu na ekranie.
In the name of God - nie mam żadnych pytań. Wszystko super Widać, że zmiana podejścia i pewnie programu pomogły. Teraz to jest to Fajnie wygląda i nawet dobrze się to czyta (tylko dlaczego tak się kończy - jakby urwało piosenkę). Jeśli będziesz przerabiać "Rise..." to właśnie tak. Zostaw zdjęcia i tylko popraw napisy.
I jeszcze co do tłumaczenia w "Rise..." . Pojawia się w tekście zwrot "The Reich will rise" co przetłumaczyłeś jako "Rzesza wzniesie się". Dla mnie troszkę zgrzyta, bo nie oddaje tego, co słówko "rise" niesie ze sobą. A tutaj chodzi o narodziny idei i jej powstanie z gruzów traktatu wersalskiego. "Wzniesie się" jest tutaj niefortunne i ja bym zamienił to na "podniesie się" lub "powstanie" lub "narodzi się Rzesza".
Tak trzymać jak na ostatnim klipie Jak chłopaki przyjadą w październiku do Polski to będzie jak znalazł
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem