Wątek: Ulubione rasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2005, 13:50   #19
Vendolan
 
Reputacja: 1 Vendolan ma wyłączoną reputację
Drow...

Ja także próbowałem kiedyś grać drowem i przyznam, że całkiem nieźle mi szło odgrywanie tej postaci, ale zirytował mnie fakt, iż na powierzchni wszystkie rasy, wszystkie postacie niezależne, nie widziały we mnie nic strasznego. Ot, po prostu kolejny elf tylko z czarną skórą...
Zaś życie drowa na powierzchni wyglądałoby naprawdę mniej rózowo, bowiem o ile Drizzt Do'urden (Dobry Drow... Fuj.) przekonał do siebie część północy swymi czynami godnymi Paladyna, to moja postać zdobywała sławę raczej w odwrotną stronę. Pomimo to wszyscy dalej sie do mnie uśmiechali i dawali mi zniżki w sklepach. Zabrakło mi tego poczucia, że nie jestem w swojej krainie i wszyscy najchętniej widzieliby mnie martwego.
Od tamtej pory przestałem grać drowem, chyba że przygoda rozgrywa się właśnie w Podmroku.
Poza tym, nie ukrywajmy. Odgrywanie drowów w świetny sposób to nie jest zadanie dla nawet średnio zaawansowanych, w taką postać trzeba się naprawdę wczuć i spojrzeć na nią z innej perspektywy, od strony raczej Wampira Maskarady, jeśli gramy na powierzchni.
 
Vendolan jest offline