Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2008, 20:53   #42
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Dagmara jeszcze przed chwilą miała udzielić ciętej i błyskotliwej riposty na temat męskich dziwek, ale Mirek zaczął swój teatrzyk. Stała dość długo w całkowitym bezruchu i z powątpiewaniem spoglądała na młodego maga, który z przejęciem wynaturzał się. Chłopak odegrał scenę rodem z telenoweli, po czym rozpłakał się próbując przytulić zarówno Pawła, jak i ją, ale zręcznie uniknęła podobnych gestów. Ostatecznie przecież aż tak blisko nie byli. W przeciwieństwie do niej, Rodecki ochoczo przystał na wszystko: zarówno na przytulanie i zalewanie się łzami, jak i na zwalanie całej odpowiedzialności na młodego, chociaż to głównie on- Paweł ponosił winę za burzę.

Ach, ci faceci – pomyślała Dagmara. – Ciepłe kluchy i nic poza tym – roześmiała się w duchu. – „ Żałosne – dodała widząc, jak dwaj Eteryci po raz kolejny padają sobie w ramiona i zalewają się łzami oraz wyznając sobie prawie ojcowsko-synowską miłość.

W międzyczasie Staszek wtrącił swoje trzy grosze, co spowodowało, że dodatkowo zyskał w oczach kobiety. Po tym zdarzeniu atmosfera rozluźniła się. Rodecki zajął się wygłaszaniem swoich poglądów podajże na temat odpowiedzialności, o której swoją drogą nie miał zielonego pojęcia. Dagmara niespecjalnie go słuchała, bo i nie było czego. Dopiero tekst o scenie nie dla dzieci przywrócił ją do życia zwalając jednocześnie z nóg.

Facet, nie pieprz głupot! Przecież on ma już siedemnaście lat. Nie jest dzieckiem! – krzyknęła w myślach, ale powstrzymała się przed wypowiedzeniem tego na głos.

- Nie wiem jak wy, ale ja padam z nóg – rzuciła wreszcie spoglądając po kolei na twarze wszystkich trzech mężczyzn. - Jutro czeka mnie ciężki dzień, więc jeśli nie macie już nic ciekawego do powiedzenia to chodźmy spać.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline