Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2008, 13:08   #16
szakall
 
Reputacja: 1 szakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodzeszakall jest na bardzo dobrej drodze
Spojrzał na komputerowca krzywiąc się na myśl o niezbyt śmiesznym żarcie. Zastanawiał się czy to był wystarczający pretekst do trzepnięcia w łeb tego łosia. Zrezygnował jednak po namyśle.
-Słuchaj pokrako... gdyby mój wilk posmakował ludzkiego mięsa to pewnie w tej chwili by cię dokańczał. Poza tym nazwanie go "pieskiem" to dla niego śmiertelna obraza. A dla ciebie już na pewno śmiertelna...
Spojrzał prosto w oczy Roba i splunął za okno z niesmakiem.
-Dobra... nie pora na kłótnie. Musimy coś ustalić. Mam nadzieje że nie jesteśmy aż tak zdesperowani aby podróżować w nocy. Niby pojazd zapewnia ochronę ale nie przed bandą mutantów ciskających głazy z jakiegoś zbocza. Myślę żeby wyznaczyć warty. Dwie osoby śpią, dwie pilnują i tak po 4 godziny... Co wy na to? Może ktoś ma lepsze propozycje?
 
szakall jest offline