Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2008, 11:28   #176
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
- Komputer - odezwałem się, wpadając na nowy pomysł - Czy część hamowania można przeprowadzić przez wchodzenie w atmosferę łagodnym kątem, a więc przez tarcie? Czy poszycie kadłuba wytrzyma takie przeciążenie i temperaturę?

Ryzyko uszkodzenia silników było bardzo duże, dlatego starałem się je zminimalizować poprzez możliwie jak najmniejszą szybkość jaką będziemy mieli w chwili wbicia się w grunt. Bo, że jakąś szybkość będziemy mieli i, że nie będzie to łagodne lądowanie - co do tego nie miałem żadnych wątpliwości.

- Źle mnie pan zrozumiał, sir. - usłyszałem z głośnika. Szlag mnie trafił z miejsca.
- Kamiensky, *doskonale* pana zrozumiałem... - zawahałem się mówiąc te słowa. Rzeczywiście podświadomie wysyłałem Ware'a po to do maszynowni, żeby kontrolował pracę Kamiensky'ego. Coś takiego mogło być usprawiedliwione w normalnej sytuacji, ale to był kryzys - Ok, niech pan kontynuuje naprawy. A na przyszłość uwagi na temat zrozumienia proszę zachować dla siebie.

Jacops zapytał się, czy może użyć transporterów. Skinąłem głową.
- Niech pan weźmie Donner i Ware'a. I proszę znaleźć nam coś miękkiego na czym możemy posadzić te kupę złomu.
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline