Wątek: Nocne Forum
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2005, 12:29   #2
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jasne, iz się zdarzyło Co prawda na tym forum tylko raz, ale wcześniej (z rok temu), gdy byłem poważnie udzielającym sie użytkownikiem forum: "Lune Isyl" siedziałem bardzo często.
A jakie wrażenia??
Czasami mnie wkurzało, iż nikt inny nie siedzi o takich godzinach i nie chce mi odpisać na tematy, wiec w końcu możliwości wątków do napisania się kończyła --> frustrujace.
A trzeba także przyznać, iż późno w nocy (ok. 3.00) zasób słownictwa, styl i ortografia pisania znacznie się pogarszały .


Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline