Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2008, 16:06   #7
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Hamirez z ciekawością przyjrzał się Hektorowi.
- Na licha polujesz? Czyli stwory jakoweś? - zagadnął - To interesujące - Estalijczyk spuścił nieco głowę, a gdy ją podniósł, wyraz jego oczu i zaciśnięte szczęki wskazywały na burzę myśli, niedobrych wspomnień szalejących w jego głowie. - Nie widziałem dotąd bardziej okrutnych istot i gorszych potworów, niż sami ludzie - ruchem ręki wykonał gest, który mógł oznaczać otaczających ich gości gospody, jak i cały świat.
- Najgorsi z nich na co dzień są szanowanymi obywatelami lokalnych społeczności, uwielbianymi duchowymi przywódcami, kochanymi mężami swoich żon, troskliwymi ojcami swoich dzieci. Przynajmniej tak twierdzą wszyscy wokół. Jednak w końcu złuda pryska, a zło ujawnia swoje prawdziwe oblicze... - zawiesił głos na chwilę. - Wtedy tacy jak ja mogą zarobić kilka monet i kopnąć zło tam, gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę! - zakończył wesoło.
- Jeśli to nie tajemnica, to podziel się, waszmość, jaką historią z polowania na potwora. Zaraz jadło podadzą, a nic lepiej nie doprawia posiłku, jak dobra opowieść. No dalej, nie dajże się prosić. Jestem pewien, że wszyscy umierają z ciekawości.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline