Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2005, 13:20   #48
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Mike

Gdy rozdzierał papier, serce kołatało mu jak oszalałe. Nie wiedział czego ma się spodziewać. Mogło to być coś cennego, a mógł zwykły plastic, który wysłałby ich do grobu. Odczuł ulgę widząc, że dalej żyje a zawartość paczki jest "bezpieczna". Odłożył na bok list i blaszkę i jego oczom ukazał się pistolet.
Wtedy nagły przebłysk przeszłości cofnął go od czasów dzieciństwa. Słowa starca coraz wyraźniej przybliżały w wyobraźni chłopaka historię, której i on był świadkiem, jako mały szkrab.
Obejrzal dokładnie pistolet. Budził w nim szacunek do jego właściciela, który choć z innego gangu, jednak był bohaterem dla całego miasta.
-Niech moją zapłatą-odrzekł wreszcie- będzie ten oto pistolet. Szanowałem waszego brata i będę miał go zawsze w pamięci. Myślę, że wiemy wystarczająco dużo, żeby się tu zakręcić. W razie czego Timm będzie nam służył pomocą-powiedział spoglądając na chłopaka
-- no to chodźmy skopać parę tyłków- zakończył czekając na resztę.
 
Glyph jest offline