Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2008, 17:46   #33
Dimitrij Urianov
 
Dimitrij Urianov's Avatar
 
Reputacja: 1 Dimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumnyDimitrij Urianov ma z czego być dumny
W porządku - odpowiedzi nadlatują.
Jeden dłuższy, bardziej przemyślany post - o proste testy (czy przyszyłem urwaną nogę? Czy przyspawałem budzik do ściany?) przesyłać PW (albo rzucać samemu - mogę przedstawić kawałek beta-mechaniki). Faktycznie, dynamika sesji trochę zdycha (nie spodziewałem się pięciu graczy , miłe zaskoczenie.).
Dialogi przez PW - dobry pomysł.

Dialog
Myśl
Tekst normalny.

1. Znał część misji - zrzucić ludzi do poszukiwań 'tego czegoś'
2. To planeta-stolica Zynth, skałopustynia. Nie jest jednak tak dobrze strzeżona (poza terenami korporacji)
3. Tanis? Tanis to opuszczone miasto korporacji - służyło za kwatery sterującym budową stoczni. Miasto Pinakli to skalna formacja - właściwie las skalnych pinakli.
4. Specjalizacje/umiejętności rozwija gracz poprzez trening i różnorakie wszczepy. Trening - czas na strzelnicy/walka zależne od obecnego poziomu umiejętności.
Klasycznych 'pedeków' tu nie ma, tak samo jak profesji.

Edit:
Mimo tego chciałbym jakiś wyraz aktywności, że coś się toczy jednak. Ta sesja jest trochę jak wycieczka - napisana tak, by 'oprowadzić' nie tylko po planecie ale i paru innych miejscach. No i podczas walk lub sytuacji w stylu spadającej fregaty można zwiększyć tempo na rzecz długości postów - zachować szybkość akcji.
 

Ostatnio edytowane przez Dimitrij Urianov : 24-09-2008 o 23:09.
Dimitrij Urianov jest offline