Wątek: Serce Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2008, 21:30   #106
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Gdy Blacker zabrał ostatni z artefaktów wyszedł z szafy z powrotem do ładowni, w której byli przetrzymywani. Doskonale pamiętał, jak jego spokojne słowa wyprowadzały z równowagi oprawcę i postanowił zostawić mu tutaj pożegnalny prezent. Wet za wet, ból za ból. Uwielbiał, gdy ostatnie słowo w konflikcie należało do niego i właśnie wpadł na pomysł, jak to sobie zapewnić. Zabranym wcześniej mieczem wyrył napis, w miejscu w którym był uwięziony

,,Drogi Cieniu!

Dziękuję ci za gościnę i chętnie zostałby dłużej, jednak niestety czas na to nie pozwolił. Jestem Ci wdzięczny, że tak dobrze się nami zajmowałeś i gdyby nie okoliczności na pewno zostalibyśmy przyjaciółmi. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na co będę z radością oczekiwał. Kto wie, być może i mnei uda się ugościć Ciebie z taką samą obsługą jaką my mieliśmy tutaj?

Do rychłego zobaczenia

Blacker"


Później ruszył wraz z towarzyszami. Reyal poprowadził ich do kajuty, gdzie ukryty był ich ekwipunek. Blacker ucieszył się na widok swojej kolekcji, jednak zauważył, że czegoś brakuje...

- Valarze! Pamiętasz ten medalion, który pozostał po łowczyni, gdy ta zniknęła? Nie ma go tutaj, najpewniej Cień gdzieś go zabrał. Mógłbyś mi powiedzieć, co to było?
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline