Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2008, 22:59   #16
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Szczerbaty uśmiechnął się paskudnie. Schował miecz do pochwy, potem wykonał kilka nic nieznaczący, bynajmniej dla Neer’a, gestów, zakończył je zaś uderzając grzbietem otwartej prawej dłoni we wnętrze również otwartej lewej. Rzezimieszek słyszał o tym systemie znaków, lecz nigdy nie dane mu było go poznać. Nieudolnie skopiował kilka znaków wyszedł mu tylko ostatni. Przywódca roześmiał się gromkim głosem wraz z nim zachichotali jego towarzysze.

- Źle, na oczy nigdy nie widziałeś żadnej organizacji szczeniaku. Wiesz, dlatego masz szczęście, jeszcze żyjesz, „Długie Noże” nie lubią, gdy się wchodzi na ich terytorium. Podobasz mi się, potrafisz szybko myśleć, a to zawsze bardzo ważne. Potrzebni są nam tacy ludzie. Jeśli jesteś zainteresowany robotą to za dwie godziny znajdziesz mnie w tawernie „Szczury z doków”. Zachodni kraniec doków. Pytaj o „Szczęśliwego długonogiego Pete” to ja, pogadamy, teraz raczej spieszy nam się.

Po tych słowach złodzieje zgarnęli łupy i odeszli.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline