Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2008, 07:27   #21
Mrowa666
 
Mrowa666's Avatar
 
Reputacja: 1 Mrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnieMrowa666 jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zev dokańczał jeść udziec gdy w jego stronę dobiegły słowa krasnoluda.

"-Słuchaj, Zev, jak na moje wprawne, krasnoludzkie oko wyglądasz na takiego, co zna się na rzeczy i ma łeb na karku. Bargling i ja wymieniliśmy garść szczegółów, dotyczących tej roboty, ale potrzebny nam będzie ktoś taki jak Ty. Różnisz się od nas - to dobrze, właśnie dlatego Cię zagadnąłem." nie zastanawiając się zbytnio długo zsunął z głowy kaptur skierował wzrok w stronę krasnoluda.

Ja jestem gotowy krasnoludzie wejść zwami dwoma w spółkę do tego zadania.Będę was osłaniał mym łukiem,a gdy zajdzie potrzeba dobędę miecza i będę walczył w zwarciu sądzę że wy jak ja potrzebujecie tego złota. Zev wypowiedział te słowa bardzo stanowczo po czym dodał.


Wiesz krasnoludzie zastanawia mnie czy nasz trójka podoła temu wyzwaniu ,czy nie lepiej dobrać jeszcze kogoś z osób zgromadzonych tutaj.Teraz najważniejsze iść do tego całego Zygfryda Wallendorfa i dowidzieć się na czym ma polegać zadanie,wtedy dopiero zastanowimy się co dalej począć.Gdy będziecie gotowi dajcie znać i wyruszamy.
 
__________________
Black metal Dimmu Borgir,Cradle of Filth Death metal In Flames,Slayer,Paradise Lost
Heavy metal Disturbed,Slipknot,System of a Down
Budujesz faszyzm przez nie tolerancję!!!

Ostatnio edytowane przez Mrowa666 : 01-10-2008 o 07:31.
Mrowa666 jest offline