Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2008, 19:57   #40
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Gabriel spojrzał na Klausa takim wzrokiem, jakiego nigdy nie chcielibyście widzieć od żadnej osoby. Podszedł do Klausa i szeptem, tak, aby tylko on mógł usłyszeć jego słowa wycedził przez zęby.

- Myślisz, ze nie wiem, że w grę będą wchodziły nasze życia?! Wydaje mi się, że większe szanse przeżycia mamy w oddziale zdyscyplinowanym i karnym, który słucha rozkazów, niż w takim, w którym panuje chaos.- syknął do Klausa
- Spójrz na niego- wskazał młokosa- Toż to jeszcze dzieciak! Jeśli nie będzie bał się mnie bardziej, niż przeciwności na niego czyhających, nie będziemy mieli z niego pożytku. Nie chcę się nad nim znęcać, jedynie chcę, żeby robił to, co do niego należy. Muszę być pewny, ze w ciężkiej godzinie nie zawiedzie oddziału. Od tego jest rygor i dyscyplina, aby utrzymywać takich jak on w posłuchu, aby móc na nim polegać podczas walki. Powinieneś już to wiedzieć z własnego doświadczenia. – Zwrócił się już spokojniejszym głosem Gabriel

- Nic mu się nie stanie, jak wyczyści broń i przyniesie pochodnie, przynajmniej będzie wiedział, że ma słuchać rozkazów niż, żeby działał samowolnie. Chyba nie chcesz się kiedyś na nim przejechać…?

Argumenty Gabriela były logiczne i spójne, jasno wynikało z nich, ze ma na względzie dobro oddziału, a wprowadzenie pewnego rygoru wśród młodszej braci strażniczej miało na celu jedynie umocnienie dyscypliny, co miało skutkować sprawnością i dokładnością działań patrolu, zarówno w boju jak i w czasie odpoczynku.
 
Mortarel jest offline