Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2008, 01:10   #25
Cytryn
 
Cytryn's Avatar
 
Reputacja: 1 Cytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetnyCytryn jest po prostu świetny
- Racje masz krasnoludzie. Może ty i lepszy ode mnie jesteś, może Ty w swej wyższości byś wytrzymał jakby obok ciebie ramię w ramię siedziała para ludzi, Ha ! może i nawet para elfów i nagle zaczęła by sobie szeptać mimo że wcześniej zdawali się sobie całkowicie obcy. Może to ja się dorobiłem jakiegoś rodzaju schizofreni że nie lubię jak ktoś szepcze siedząc ze mną ramię w ramię. Ale ty jak już mówiłem może i lepszy ode mnie jesteś i tolerujesz takie zachowania. Przecież co by ci przeszkadzały siedzące obok ciebie i szepczące elfy prawda ? – Magnus uśmiechnął się promiennie - A pani owszem zgrabna ale raczej za wysokie progi dla biednego studenta, a ta uwaga bardziej służyć zwróceniu waszej uwagi panie krasnoludzie. Nie gniewajcie się, sprawy wasze naprawdę mało mnie obchodzą nie podsłuchiwałem ani nie próbowałem nawet, szmery pod bokiem po prostu czasem mnie niepokoją. Chęć działania popieram mimo że tyłek mnie nie boli i z chęcią zjadłbym coś jeszcze. Panowie elfowie milczący, niechętni jacyś, prosić się przecież nie będziemy, niech żyją wspomnieniami, historią i tradycją do końca, teraźniejszość nie będzie na nas czekać. – student wstał od stołu i wyciągnął rękę w stronę krasnoluda – Miło mi Magnus, wychodzi na to że pójdziemy razem i może czegoś się od siebie będziemy mogli nauczyć.
 
__________________
I wiedzie nas siedem demonów, co nami się karmią...

Ostatnio edytowane przez Cytryn : 02-10-2008 o 01:13.
Cytryn jest offline