Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2008, 08:22   #26
Dycu
 
Reputacja: 1 Dycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodzeDycu jest na bardzo dobrej drodze
- Jam jest Segel Młodszy, syn Segela. - przedstawił się z należytą kurtuazją bard - I tak proszę przyjacielu zwracaj się do mnie. Przepraszam za mój chwilowy brak manier, nie wynika on z braku wychowania, a raczej dziwnej sytuacji która przy naszym stole zaistniała. Toż to z zupełnie nie znanych sobie osób tworzymy drużynę, a nie co dzień się to zdarza w dzisiejszym świecie, co by obcy sobie ludzie tak życzliwie się do siebie zwracali.

Segel wysłuchał słów Torgrima po czym rzekł:
- Wiem, że mieczem was nie wspomogę, ale tak jak mówisz wielu dziedzin ta sprawa dotyczyć może. A wiedz, że talentów swojego czasu miałem całkiem sporo i choć może nie są to już dni mojej świetności, to myślę, że dalej potrafię być całkiem użyteczny. Przynajmniej na tyle by zarobić na chleb.
- Słusznie prawisz co by lidera drużyny nie mianować, w końcu znamy się tyle co nic. Ta decyzja błędną by być mogła w takim stanie rzeczy.


Po przedstawieniu się współbiesiadnikom Segel czekał aż wszyscy zdecydują się wybrać do Wallendorfa.
 
Dycu jest offline